FTC - FK Zeljeznicar 0-1

Vereséget szenvedett hazai pályán a Fradi, a Zeljeznicar egy 90. percben szerzett találattal, 1-0-ra nyerte meg a mérkőzést.

Az első perctől kezdve keménynek bizonyult a mérkőzés, a Zeljeznicar csapata távoli lövésekkel operált a meccs elején, de ezek nem okoztak veszélyt Dibusz kapujára. Aztán a Fradi átvette az irányítást a pályán, előbb Lamah, majd Böde és Leandro is nagyon közel állt a vezetés megszerzéséhez, ám a gól elmaradt.

Kettőt is cserélt a félidőben Thomas Doll vezetőedző, Ramírezt sérülés miatt kellett lehozni, helyére a debütáló Stanislav Sesták állt be, valamint Busai helyett Hajnal Tamás jött ki a szünet után. A második félidőbe tompább volt a Fradi játéka, kevés helyzetet tudtak kialakítani, valamint még egy kényszerű cserét kellett végrehajtani, Lamah nem tudta folytatni a mérkőzést, a helyére Gyömbér Gábort küldte be a német mester.

A visszafogottabb második félidő meg is bosszulta magát, ugyanis a 90. percben Beganovic találatával megszerezte a vezetést a bosnyák együttes. Ezek után már nem történt sok minden, egy szöglet után Nalepának volt egy veszélyes próbálkozása, ám az eredmény már nem változott, hazai pályán szenvedett 1-0-s vereséget a Ferencváros.